Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кукобівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21044036) був реорганізований і увійшов до складу Решетилівської громади

Свято громади.

Шановні жителі Кукобівської територіальної громади!

Запрошуємо Вас 27 серпня 2016 року на свято громади.

В програмі відбудеться:

з 9.00 год. спортивні змагання з перетягування канату армреслінгу, гирі (шкільний стадіон)

з 12.00 год .усний журнал "Державні симоли України" (сільська бібліотека)

з 14.00 год. виставка народних умільців: вишивка, в'язання, вироби з металу, дерева, картини, гобелени та інше. (Для участі у виставці просимо завчасно надати свої роботи.)

о 14.30 год. урочиста частина, концертна програма (сільський клуб), солодка вата, польова каша, шашлик.

з 20.00 год. дискотека.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування