Декларації

Декларація за 2015рік секретаря сільської ради Силки Наталії Антонівни

Каленбет  Наталія  Михайлівна
                                                                (прізвище, ім’я та по батькові особи, місце роботи,

Кукобівська  сільська  рада  Решетилівського  району  Полтавської  області, головний  бухгалтер  сільської ради

Сільський  голова
(найменування посади керівника органу державної влади/ органу місцевого самоврядування)

Шаповалова  Оксана  Вікторівна
                                                                (прізвище, ім’я та по батькові особи, місце роботи,

Кукобівська  сільська  рада  Решетилівського  району  Полтавської  області, спеціаліст  І  категорії, бухгалтер  сільської ради

Ханко  Марина  Володимирівна
                                                                (прізвище, ім’я та по батькові особи, місце роботи,

Кукобівська  сільська  рада  Решетилівського  району  Полтавської  області, спеціаліст  ІІ  категорії, землевпорядник  сільської ради

заяви

декларації наші