Розпорядження сільського голови

Про переіменування вулиць населених пунктів

1. Переіменувати вулицю Жовтнева в с.Долина на вулицю Шевченка.

2. Переіменувати вулицю Кірова в с. Коломак на вулицю Центральна.

КУКОБІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.11.2016                                                                                      №    19  -АГ

Про початок проведення у
Кукобівській  сільській раді перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади

Відповідно до Закону України „Про очищення влади“, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади“, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р, керуючись п.7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб місцевого самоврядування Кукобівської  сільської ради, визначивши днем початку проведення перевірки 03 листопада 2016  року.

2. Визначити секретаря  сільської ради    Силку  Наталію Антонівну відповідальною за проведення перевірки.

3. Посадовим особам місцевого самоврядування Кукобівської  сільської ради, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до сільської ради власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади“, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167).

4. Секретарю  сільської ради Силка Н.А. забезпечити:

- ознайомлення посадових осіб, які підлягають перевірці, з цим розпорядженням та його оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської  ради;

- підготовку та надсилання запитів органам, що проводять перевірку;

- підготовку та надсилання Мін’юсту повідомлення про початок проходження перевірки особою;

- розміщення на офіційному веб-сайті сільської ради інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) та інформації про результати проведення перевірки на період перебування особи, стосовно якої проведено перевірку, на посаді у виконкомі  сільської ради;

- підготовку та подання сільському  голові довідки про результати перевірки;

- зберігання усіх матеріалів перевірки в особових справах.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                     А.О.Якуба